Usługi budowlane i transportowe najwyższej jakości

Usługi budowlane i transportowe najwyższej jakości

Wszelkiego typu instalacje gazowe, wodne, kanalizacyjne oraz rurociągi prędzej czy później mogą ulec różnego rodzaju uszkodzeniom. W niektórych przypadkach ich renowacja może być nie tylko czasochłonna, ale i bardzo kosztowna. Współczesne rozwiązania oferują na szczęście metody bezwykopowe, o znikomym procencie naruszenia terenu. Taka usługa znajduje się w ofercie firmy LES-GAZ.

Lata pracy, które przekładają się na doświadczenie

LES-GAZ to przedsiębiorstwo zlokalizowane na terenie Krakowa. Firma działa nieprzerwanie od 75 lat, wykonując usługi wiercenia w betonie, bezwykopowej renowacji kanałów, przewiertów sterowanych oraz transportu HDS. Przedsiębiorstwo stawia na wykwalifikowaną kadrę i lata doświadczenia, które uczyniły pracowników przodującym zespołem w branży budowlanej.

Firma oferuje wykonywanie swoich usług na terenie całej Polski. W zapleczu sprzętowym znajdują się dedykowane i profesjonalne sprzęty, które pozwolą zleceniodawcom zaoszczędzić kosztów oraz czasu na poszukiwania odpowiednich maszyn z firm zewnętrznych. LES-GAZ to firma z tradycją, która zyskała przychylność klientów rzetelnością i solidnym podejściem do każdego zlecenia.

Marka z wyróżnieniem

Mnogość usług, które pracownicy wykonują z najwyższą starannością, zaprocentowały w postaci certyfikatu ISO 9001:2008. Dokument został przekazany firmie w 2003 roku przez niemieckie przedsiębiorstwo TUV Rheinland Group, które od ponad 150 lat uznawane jest za wiodącego dostawcę w dziedzinie usług kontrolnych na świecie. Certyfikat jest potwierdzeniem, że usługi są wykonywane przez LES-GAZ z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i z najwyższą starannością.

Usługi budowlane i transportowe najwyższej jakości

Oferta firmy

Oferta usługowa firmy to przede wszystkim bezwykopowa renowacja kanałów, wiercenie w betonie, transport HDS czy przewierty sterowane. Każde działania kadry poprzedza solidna diagnostyka, pozwalająca obrać najlepsze rozwiązania, dobór sprzętu oraz technologii.

LES-GAZ posiada własne zaplecze sprzętowe oraz niezbędne pojazdy do wykonywania swoich usług. Czyni ich to niezależnym podmiotem w konkurencyjnej branży. Zgromadzona flota pozwala nie tylko na szybkie wykonywanie usług, lecz również atrakcyjny cennik, pozbawiony kosztów wynajmu sprzętów z zewnętrznych firm.

Szybko i bezpiecznie

Niezależność to cecha, która z góry stawia konkurencję na przegranej pozycji. LES-GAZ to przedsiębiorstwo z wyszkolonymi pracownikami, którzy wykonują swoją pracę szybko i bezpiecznie. Dzięki wdrożeniu innowacyjnych technologii, usługi firmy wykonywane są niezwykle sprawnie, a terminy realizacji kolejnych zleceń są dogodne dla kolejnych klientów.

Firma ma za sobą wiele udanych przedsięwzięć. Pracownicy LES-GAZ dotychczas z sukcesem realizowali zlecenia dla takich firm, jak Gellwe, Energopol czy Elektrowni Bełchatów, każdorazowo wywiązując się z powierzonych prac w rzetelny sposób. Szukając firmy godnej polecenia, z całą pewnością można potwierdzić, że LES-GAZ to sumienne przedsiębiorstwo, którego doświadczona kadra wykonuje swoje prace z największą precyzją.

Podobne artykuły