Toaleta myjąca In-Wash In-Tank — nowoczesne rozwiązania zachwycające funkcjonalnością

Toaleta myjąca In-Wash In-Tank — nowoczesne rozwiązania zachwycające funkcjonalnością

Podwieszana toaleta myjąca In-Wash In-Tank pomaga w zachowaniu higieny osobistej na najwyższym poziomie. Dwie różne funkcje mycia, a także możliwość regulacji poszczególnych parametrów, takich jak temperatura wody i powietrza, pozycja dyszy czy ciśnienie wody, pozwalają na idealne dopasowanie oferowanych rozwiązań do potrzeb każdego domownika. Ponadto podwieszana konstrukcja toalety sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się ona z łazienkami wykończonymi w różnych stylach i mimo swoich rozbudowanych funkcji nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni. Warto odkryć wszystkie zalety toalety myjącej In-Wash In-Tank i przekonać się, że dobrze wyposażona łazienka odmienia komfort codziennego życia.

Kompaktowa toaleta myjąca stworzona dla osób ceniących przemyślane rozwiązania

Dzięki temu klienci nie muszą decydować się na instalację osobnego zbiornika, a znajdujący się poza ścianą mechanizm połączony z miską WC pozwala na łatwą instalację oraz konserwację toalety. Ponadto tak zaprojektowana konstrukcja cechuje się także niezwykle cichym działaniem, niwelując hałas, który mógłby pojawić się w znajdujących się obok pomieszczeniach. Producenci zadbali także o estetyczny wygląd całej toalety myjącej, umożliwiając schowanie instalacji  w taki sposób, aby nie była ona widoczna.

Toaleta myjąca In-Wash In-Tank — nowoczesne rozwiązania zachwycające funkcjonalnością

Toaleta myjąca, która łączy najbardziej higieniczne rozwiązania

W toalecie myjącej In-Wash In-Tank proponowanej przez Roca zastosowano wszystkie najważniejsze funkcje, które zapewniają utrzymanie nienagannej higieny osobistej. Opcja trybu oscylacyjnego dzięki delikatnym ruchom dyszy w przód oraz w tył gwarantuje dokładne rozprowadzenie wody i zachowanie idealnej czystości. Z kolei funkcja delikatnego osuszania ciepłym powietrzem z możliwością samodzielnego wyboru trzech zakresów temperatury pozwala na łatwe dopasowanie parametrów do potrzeb domowników. W tym celu można skorzystać zarówno z intuicyjnego pilota obsługującego wszystkie funkcje toalety, jak i ze zintegrowanego panelu.

Oprócz samej funkcji mycia i osuszania wspomniany model toalety myjącej wyróżnia się rozwiązaniami, które pozwalają na łatwe utrzymanie WC w czystości. Na uwagę zasługuje między innymi bezkołnierzowa miska WC Rimless Vortex pokryta innowacyjną powłoką Roca Superglaze®. Bezkołnierzowa konstrukcja opiera się nie tylko na braku kołnierza, co pozwala na pozbycie się trudnych do wyczyszczenia zakamarków, ale także na systemie, który rozprowadza wodę z większą siłą oraz szybkością. Tak rozprowadzona po misce woda skutecznie usuwa zanieczyszczenia i bakterie, przekraczając standardy wyznaczone przez Unię Europejską. Z kolei powłoka Roca Superglaze® dzięki  gładkiej powierzchni dodatkowo zapobiega osadzaniu się zarazków i zabrudzeń, przyspieszając czyszczenie toalety oraz pozwalając na mniejsze zużycie wody czy środków chemicznych.

 

Podobne artykuły