CHORWACJA-BOŚNIA I HERCEGOWINA-CZARNOGÓRA-ALBANIA-WĘGRY

Sarajewo – Medjugorie - Mostar – Pocitelj – Dubrownik – Budva – Bar - Jezioro Szkoderskie – Szkodra – Tirana - Kotor - HercegNovi - Budapeszt

TERMIN: 28.06.2017 – 08.07.2017

CENA: 2400 zł + 80 euro

DZIEŃ 1: Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry. Przyjazd do hotelu w Budapeszcie. Kolacja, nocleg.
DZIEŃ 2: Śniadanie, wyjazd w kierunku Bośni i Hercegowiny. Przyjazd do SARAJEWA. Zwiedzanie miasta. Msza św. Wyjazd w kierunku MEDJUGORIE. Kolacja i nocleg w hotelu w MEDJUGORIE.
DZIEŃ 3: Śniadanie. Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju. Modlitwa na Wzgórzu objawień, zwiedzanie. Przejazd do miejscowości MOSTAR i POCITELJ, zwiedzanie. Powrót do hotelu w MEDJUGORIE, kolacja, nocleg.
DZIEŃ 4: Śniadanie. Ciąg dalszy pobytu w MEDJUGORIE. Droga krzyżowa na górze Kriżevać. Przejazd nad wodospady Kravica. Odpoczynek. Wieczorny różaniec w Kościele św. Jakuba. Kolacja, nocleg.
DZIEŃ 5: Śniadanie, wyjazd w kierunku Czarnogóry. Zwiedzanie Dubrownika z przewodnikiem lokalnym. Rejs łódką wokół Dubrownika. Msza św. w Kościele św. Błażeja. Przyjazd do BUDVY. Zakwaterowanie. Wieczorny spacer do Starego Miasta. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
DZIEŃ 6: Śniadanie, wyjazd do miejscowości BAR. Zwiedzanie STAREGO BARU (TWIERDZA). Przejazd nad JEZIORO SZKODERSKIE. Rejs statkiem po JEZIORZE SZKODERSKIM z degustacją lokalnych specjałów (wino, rakija, sery), możliwość kąpieli w jeziorze. Wizyta w Muzeum Przyrodniczym. Wizyta w PIWNICY WIN PLANTAŻE z możliwością zakupu lokalnych win. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
DZIEŃ 7: Śniadanie. Wyjazd do Albanii. Zwiedzanie SZKODRY. Msza św. w Katedrze. Zwiedzanie stolicy ALBANII – TIRANY. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
DZIEŃ 8: Śniadanie. Wyjazd do KOTORU - zwiedzanie miasta. Zwiedzanie miasta HERCEG NOVI. Powrót do Budvy, po południu odpoczynek, plażowanie. Kolacja, nocleg.
DZIEŃ 9: Śniadanie. Odpoczynek, plażowanie. Kolacja, nocleg.
DZIEŃ 10: Śniadanie, wyjazd. Msza św. w Verpić (Sanktuarium Matki Bożej - Chorwackie Lourdes). Przejazd do hotelu w Budapeszcie. Kolacja, nocleg.
DZIEŃ 11: Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem. Msza św. Wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy do Polski. W trakcie podróży przerwa na obiad - płatny we własnym zakresie. Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych (nocnych).

CENA OBEJMUJE:
- Przejazd luksusowym autokarem (WC, klimatyzacja, barek, DVD).
- Zakwaterowanie: 10 nocy w hotelu (pokoje 2, 3-osobowe, w tym 2 noclegi tranzytowe w Budapeszcie).
- Wyżywienie: 10 śniadań, 10 obiadokolacji.
- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
- Opieka licencjonowanego pilota.
- Ubezpieczenie NNW i KL.

Każdego dnia przewidziane są Msze Święte. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania w programie.
WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY U KS.ANDRZEJA: 721-134-144